У Києві скасували безкоштовний проїзд для школярів на літо

0
3

З 1 липня в Києві призупиняють безкоштовний проїзд для школярів. Ілюстративне фото / pexels.com Ілюстративне фото / pexels.com

Під час літніх канікул, з 1 липня по 31 серпня, у Києві традиційно призупиняється безкоштовний проїзд для школярів. Натомість учні зможуть скористатися знижкою 75% на проїзні квитки.

Про це повідомляють Dengi.ua з посиланням на інформацію Київської міської адміністрації.

Чому призупиняють безкоштовний проїзд для школярів

Безкоштовний проїзд для школярів запроваджено лише на час навчального року, тому на період літніх канікул — з 1 липня по 31 серпня — його дію традиційно призупиняють.

Натомість учні можуть скористатися пільговими умовами — знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту.

Де придбати пільговий проїзний

Оформити пільговий проїзний можна:

  • у додатку «Київ Цифровий»;
  • у терміналах самообслуговування;
  • на сайті КП «ГІВЦ»;
  • у додатку EasyPay.

Скільки коштують пільгові проїзні для учнів

Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти:

  • 325 грн — безлімітний проїзний на місяць;
  • 162,50 грн — безлімітний проїзний на другу половину місяця;
  • 72,50 грн — проїзний на 46 поїздок на місяць;
  • 97,50 грн — проїзний на 62 поїздки на місяць;
  • 143,75 грн — проїзний на 92 поїздки на місяць;
  • 192,50 грн — проїзний на 124 поїздки на місяць.

Школярі також можуть придбати разові поїздки за учнівським квитком, однак у такому разі знижка 75% не застосовується.

Крім того, з 1 липня по 31 серпня призупиняється право на безкоштовний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.