Інвестор SpaceX заявив про неминучу появу центрів обробки даних для ШІ на орбіті

0
2

Інвестор SpaceX заявив про неминучу появу центрів обробки даних для ШІ на орбіті<p>Генеральний партнер Andreessen Horowitz Девід Джордж заявив, що після введення в експлуатацію Starship з'являться орбітальні центри обробки даних для ШІ. Він описав їх як "стійки з графічними процесорами розміром з літак у космосі".</p>